Вартість встановлення домофону

Вартість базового комплекту для однієї квартири становить від 139 грн. з квартири не включаючи трубку. Вартість не залежить від кількості згідних мешканців, а тільки від кількості квартир в під'їзді і від розміру дверей. Ви не переплачуєте за тих, хто не погодився підписати з нами договір.

Наш досвід показує, що навіть, якщо на початку встановлення тільки половина мешканців погоджується, то до закінчення монтажних робіт практично всі мешканці усвідомлюють переваги встановлення і укладають з нами договір. Після встановлення системи протягом першого року навіть ті, хто сумнівався спочатку, приходять до нас і просять встановити їм трубки. Однак, для них встановлення базового комплекту обійдеться дорожче – вони заплатять за індивідуальний виклик інженера. Радимо задуматися: чи варто відмовлятися від встановлення трубки. Нерозумно не користуватися домофоном, який вже є у під'їзді. Уявіть собі: прийдуть друзі, родичі – будуть стояти і мерзнути на вулиці, а тим, хто одразу не погодився доведеться спускатися, щоб відчинити вхідні двері чи кидати ключ, який може просто загубитися! А сусіди відкриватимуть вхідні двері для своїх гостей, не виходячи з квартири! Для укладення договору достатньо згоди половини мешканців (50 відсотків квартир плюс 1 квартира) і передоплати. Решта суми оплачується вже після закінчення встановлення і підписання акту прийому-передачі.

Кількість квартир у під'їзді Вартість встановлення з новими дверима Вартість встановлення з існуючими дверима
8 1125
10
12
15
20
27
 30
 36
 40

У вартість встановлення входить:
по 2 ключі на кожну квартиру + 3-5 на під'їзд для комунальних служб.
Вартість всього обладнання (блок виклику, блок управління, електромагнітний замок, доводжувач дверей).
Вартість всієї проводки до кожної квартири та вартість виконаних робіт. За окрему оплату замовляються переговорні пристрої - аудіо та відеотрубки.